BonusHry.cz > Raketka.cz vás odnese do galaxie online her

Právě hrajete: Raketka.cz vás odnese do galaxie online her

Hráno: 3829x

Ten si sice na raketce nezahrajete, ale je zde celá řada jiných onlinovek, u kterých strávíte nejedno odpoledne. Flashovky jsou stále oblíbenější a velký vliv na jejich rostoucí popularitu má fakt, že jsou zdarma. I na raketce si můžete zahrát všechny onlinovky zcela zdarma, bez nutnosti registrace či stahování plug-inu. Stačí, když máte v prohlížeči nainstalován flash player a můžete začít pařit. Pojďme se na raketku podívat z blízka. Kam s ní můžeme doletět?

Raketka.cz je velmi povedený herní portál, který je přehledně rozdělen tak, aby se na něm orientovali i ti nejmenší hráči. Nejvíce vás bude zajímat levé menu, kde jsou naskládány jednotlivé kategorie. Vybrat i můžete podle žánru, případně vsadit na doporučení ostatních hráčů a zahrát si některé online hry z kategorie „nejlepší hry“ či „nejhranější hry“. Jakmile si vyberete vhodnou kategorii a prolouskáte se jednotlivými hrami, můžete začít hrát. Skvělou funkcí je tlačítko „podobné hry“, které vám usnadní hledání her s podobnou tématikou.

Herní svět na raketce.cz je skutečně velmi pestrý a na své si přijdou nejen ti nejmenší, hráči, ale také dívky. Velmi oblíbené jsou hry pro více hráčů, u kterých můžete poměřit sály se svými kamarády. Na raketce jsou navíc hry na score, takže máte šanci zvěčnit své jméno a stát se herní legendou. Hojně navštěvované je fórum, kde si můžete s ostatními hráči vyměňovat postřehy. Nově přibyl i pokec, tedy chat. Raketka.cz také čas od času pořádá soutěže o velmi zajímavé ceny. V té minulé jste měli šanci vyhrát minibike. Ať už hraní počítačových her holdujete či nikoliv, raketka.cz vám poskytne zábavu na dlouhé hodiny. Superhry na raketce pobaví celou rodinu.

Pro všechny milovníky online her je zde portál se zvučným názvem, raketka.cz. Pokud ve vás raketka vyvolává asociaci k legendární hře Space Impact, je to jen dobře.

Flash Plugin Shockwave Plugin

Líbí se ti hra?

Než začnete hrát, zjištěte, jak má rychlý internet Praha 1 a mnoho dalších lokalit.

Knihkupectví U Mobi je správnou volbou při nákupu knih.

Prodáváte, či pronájímáte nemovitost? Sháníte byt či dům bez realitky? Zkuste revoluční řešení na RealitníRevoluce.cz

SKONTI obchod zaměřený na slevy, výprodeje, akce, levné zboží , zboží z likvidací , prodej outlet značkového oblečení, prodej hraček a her za nízké ceny.